У бахмацькій районній газеті «Голос Присеймів’я» від 29 серпня 2020 року вийшла рекламна стаття під назвою «Віктор Міщук: людина реальних справ, а не пустих обіцянок». У ній на весь розворот ексчиновник хвалиться досягненнями, які йому нібито вдалося реалізувати на Бахмаччині, обіймаючи «високі державні посади».

Втім, читачі побачили в статті значні перекручування фактів, невідповідність дійсності та відверті маніпуляції. Наприклад, у замовному матеріалі йдеться про те, що ексчиновник Віктор Міщук, будучи головою Бахмацької РДА та райради (2015–2018 рр.), значну увагу приділяв галузі охорони здоров’я. Так, до своїх заслуг він вписав реконструкцію у Бахмачі терапевтичного відділення під поліклінічне. Насправді ж ці роботи відбулися за рахунок субвенції на соціально-економічний розвиток, яку залучив нині покійний народний депутат України Валерій Давиденко.

Те саме стосується ще одного проєкту, який нібито здійснив Віктор Федорович, – зовнішнє облаштування приміщення колишньої поліклініки, де зараз розташовується Центр первинної медико-санітарної допомоги. Його реалізували за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку теж за сприяння Валерія Миколайовича Давиденка. Загалом керівниця Бахмацької районної організації ПП «НАШ КРАЙ» Тетяна Неділько зазначає: всі кошти на розвиток громади, залучені з державного бюджету, надходили виключно за сприяння нардепа.

А щодо районних програм: приймають їх 34 депутати районної ради, а втілюються вони за рахунок платників податків. Чому колишній посадовець вирішив, що це виключно його заслуга, – незрозуміло.

Також у статті Віктор Міщук стверджує, що за його ініціативи було розпочато будівництво амбулаторії в селі Бахмач. Насправді на Чернігівщині зводять аж 21 сільську лікарську амбулаторію, і роблять це згідно з Планом перспективного розвитку Чернігівської області на 2019–2021 рр. і в межах реформи сільської медицини.

Ще одна справа, яку ексчиновник приписує собі, але не має до неї жодного стосунку – зроблене вуличне освітлення в Бахмачі, Гайвороні та Матіївці. Ці села самостійно збирали документацію та подавалися на проєкт ЄС-ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», що фінансується Європейським Союзом. Таким чином у селах змогли встановити 147 енергоощадних світильників. Єдине, що зробив тут Віктор Міщук, – правильно їх порахував.

Якщо ж говорити про реальні справи Віктора Міщука, можна зупинитися на згаданому в статті капітальному ремонті Будинку культури: нині розслідується кримінальне провадження за фактом розтрати під час ремонту понад 2 мільйонів гривень. Сюди ж зарахуємо саботаж децентралізації, керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння та офіційне визнання корупціонером – про ці свої «здобутки» Віктор Федорович чомусь не згадує. Як і про те, що в грудні 2018 року депутати Бахмацької районної ради висловили йому недовіру. Так достроково й недостойно завершилася політична кар’єра Віктора Міщука.

Джерело: cheline

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *