У місті Перт, що на заході Австралії, 20-річна дівчина вибігла на вулицю, охоплена полум’ям, після того, як бойфренд облив її бензином і підпалив.

Про це жахливий випадок повідомляє видання The Sun.

Мешканка передмістя Андреа Аткінс-Грід стала жертвою нападу свого хлопця, з яким перебувала разом в одному будинку. Під час сварки він облив частину вітальні і свою дівчину бензином і підпалив.

Збожеволіла від болю Андреа вибігла на вулицю. Як згадують очевидці, вона хитаючись йшла дорогою, болісно кричала, як поранений звір, і кликала на допомогу сусідів.

Сусіди прийшли на допомогу дівчині, збили з неї полум’я і обливали холодною водою до приїзду швидкої допомоги. Жертву підпалу госпіталізували з пошкодженням 35 відсотків шкіри.

Підозрюваному в нанесенні тяжких каліцтв 37-річному чоловікові поліція пред’явила звинувачення. Його теж доставили в лікарню з опіками, тому що він постраждав під час в результаті пожежі.

За даними місцевих ЗМІ, заарештованого бойфренда звуть Деніел Болдерсон. Перебуваючи в лікарні, він постав перед судом за допомогою відеоконференції, його було взято під варту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *