Користувачі соцмереж обговорюють цікаве відео із спокійного ірландського села – місцевий житель став свідком того, як частина лісу разом із землею просто перемістилася з одного місця на інше. Скажете, маячня? Так хлопцю сказали б усі, якби не відео, яке він встиг зняти.

Роликом у Twitter поділився користувач з ніком Mark Rooney. Відео здається фантастикою, але йому знайшлося доволі просте пояснення – ми спостерігаємо чергові наслідки технологічного прогресу на Землі та людську недбалість.

Говорячи про ситуацію в селі, журнал Irish Farmers Journal звинувачує в усьому місцеву вітряну ферму, при цьому посилається на слова представника громадської групи з охорони природи. Під час будівництва ферми нібито допустили порушення, через які до місцевих торф’яних болот почало надходити занадто багато води. Активісти впевнені, що саме це призвело рух лісу – торф почав скочуватися до річку неподалік.

Користувачі соцмережі закликають покарати винних, адже через рух торфовищ може постраждати система водопостачання та джерела питної води.не змінити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *