За допомогою власноруч пошитих іграшок хлопчик допомагає хворим дітям бути у гарному настрої.

Кемпбелл Рімесс — справжній герой, хоча йому лише 12 років. Адже він у такому юному віці показує нам, дорослим людям, що на добро здатна кожна людина, інформує Ukr.Media.

На перший погляд у нього звичайне хобі: він сам шиє м’які іграшки. Але не для заробітку, як багато людей могли подумати, а для доброї справи. Усі свої вироби він віддає до місцевої лікарні, де лікуються діти з важкими хворобами.

Школяр навіть вигадав назву для свого проєкту — “Проєкт 365 від Кемпбелл”, хоча кількість зроблених ним власноруч виробів, вже давно перевищила 800 одиниць.

Приблизно три роки тому Кемпбелл з батьками був у одній із дитячих лікарень. Там було багато маленьких пацієнтів, яких хлопчикові стало щиро шкода. Він захотів їм всім купити подарунки та частування, але батьки відмовили синові, оскільки для цього потрібна була велика сума грошей, якої у них не було. Тоді школяреві спала на думку ідея самому хоч якось потішити діток.

Він поставив собі за мету створити 365 плюшевих звіряток, щоб подарувати їх дітям на Різдво. Звичайно ж, найперші екземпляри були не настільки гарними, як йому хотілося б, але поступово, з кожною новою іграшкою, він почав набивати руку і вдосконалив свою майстерність.

Цей благородний вчинок не залишився непоміченим. Спочатку про Кемпбелла дізналися медики та батьки захоплених сюрпризами діточок, а потім і весь світ.

Попри те що хлопчині лише 12, у нього величезне серце і нам усім слід брати з нього приклад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *