Німецький художник Штефан Крафт вирішив інтегрувати медичні маски для обличчя в свою творчість. Він створює ілюстрації, перетворюючи захисний аксесуар в справжній витвір мистецтва.

Свої роботи дизайнер публікує на сторінці в Instagram, збираючи з кожним днем все більше шанувальників. Сьогодні на аккаунт хлопця підписано майже 250 тисяч фоловерів, що є непоганим показником того, що люди люблять його малюнки.

Фото: instagram.com/iconeo

Covid-19 став головною темою 2020 року. Не дивно, що її торкнулися і діячі мистецтва. Деякі художники створюють серйозні “коронавірусні” роботи, а деякі намагаються розрядити обстановку гумористичними і цікавими ілюстраціями.

Фото: instagram.com/iconeo

“Під час ізоляції було складно працювати. У мене було багато роботи, але я відчував себе паралізованим, – каже художник Bored Panda. – Я з усіх сил намагався прийняти цю нову ситуацію, не втрачаючи оптимізму. Єдине, що я міг зробити, це зайнятися мистецтвом корони. У мене було так багато ідей щодо пандемії. Corona Art стала моїм способом впоратися з цією ситуацією”.

Фото: instagram.com/iconeo

Штефан також розповів, чому в своїх ілюстраціях він вирішив використовувати саме медичні маски.

“Маска для обличчя – нова ікона 2020 року. У всьому світі, – каже художник. – Мистецтво з масками для обличчя – це мій спосіб перетворити дивну і страшну річ у щось цікаве”.

Фото: instagram.com/iconeo

Фото: instagram.com/iconeo

Фото: instagram.com/iconeo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *