Навіть інвалідність дівчини не стала на заваді її бажанню допомогти музею.

У мистецтва немає меж. Джессіка Джеветт, яка народилася з рідкісною вродженою вадою, розуміє це краще, ніж багато інших людей. Сьогодні вона використовує свій неймовірний талант, щоб допомогти музею і нагадати світові, що вона здатна зробити все, що забажає, інформує Ukr.Media.

У Джессіки вроджений множинний артрогрипоз — рідкісне захворювання, яке призводить до паралічу рук і ніг, але це ніколи не заважало дівчині домагатися свого у галузі мистецтва та історії.

Людиною, що її надихає, вона вважає Джошуа Чемберлена. “У нього вистрілили і куля потрапила у таз таким чином, що це заважало йому жити до кінця його днів”, — пояснила вона. “Але він все одно став політиком у Мені і президентом Bowdoin Коледжу”.

Сама Джессіка живе у Атланті, Джорджії і полюбляє подорожувати, тому вона вирішила відвідати Мен і подивитися на будинок Чемберлена, який перетворили на музей. Коли вона приїхала, вона була засмучена, побачивши його занедбаний стан, і швидко вирішила допомогти.

Оскільки у неї не було коштів, щоб зробити пожертвування, вона вирішила використати своє мистецтво. Вона почала малювати картини із зображенням будинку і виставляла їх на продаж онлайн. Її малюнки фантастичні. Вони дивують ще більше, коли розумієш, що дівчина тримає усе своє приладдя для малювання у роті. Чи варто дивуватися тому, що її малюнки швидко розкуповуються.

Кожен долар, який вона отримує, йде музею. Ларисса Віг Пікард, одна зі співробітниць музею, розповіла CBS: “Вона не дозволяє своїй інвалідності зупинити її, як Чемберлен не дозволив зупинити його”.

Джессіка, яка також виступає за права інвалідів, сподівається, що її місія зі збору коштів дозволить громадськості більше дізнатися про людей з інвалідністю. Вона каже: “Я хочу, щоб інші повірили, що навіть одна людина може щось змінити”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *