Вбивство під Харковом 11-річної дівчинки, з головою якої повністю голою розгулювала її 38-річна мати, почало обростати дикими подробицями. З’ясувалося, що вбивство дитини нібито було скоєно з ритуальною метою. Тим більше трагедія розігралася напередодні Вальпургієвої ночі (з 30 квітня на 1 травня).

Про це повідомляють місцеві ЗМІ, передає НАРОДНА ПРАВДА.

У повідомленні вказується, що нічим не примітна сім’я жила в приватному будинку в селі Подвірки Дергачівського району. На одній половині проживала сама Тетяна П’янова з 11-річною дочкою Христиною, на іншій – 40-річний брат жінки Антон.

Сусіди кажуть, що будинок дістався їм від батьків, які зловживали алкоголем, і вже померли. Сама ж Тетяна, як кажуть, випивала лише по святах. Дівчинка в школі вчилася добре, жили бідно, але дитина була доглянута, на обліку у соцслужбах вони не стояли.

Здавалося б, нічого не віщувало біди. Після того, що сталося Подвірками поповзли чутки. Мовляв, Тетяна жила з якимсь чоловіком, у якого були садистські нахили. Інші подейкують, що П’янова займалася чорною магією, і вбивство було ритуальним – адже скоєно напередодні “зльоту нечисті” – Вальпургієвої ночі.

Христина загинула в ніч на 30 квітня від 20-ти ножових поранень, після чого мати відрубала доньці голову, поклала в пакет, і пішла гола ходити по вулицях. У такому вигляді її і виявили в 6 ранку на вулиці Полтавський Шлях.

“Вона цілком адекватна, сім’я жила бідно, але ніколи не сварилися. Таня працювала, здається прибиральницею. Христина ходила в школу, але у зв’язку з карантином сиділа вдома. Завжди гарно виглядала. Напередодні трагедії обох бачили на подвір’ї, вони щось прибирали. Вночі нічого не чули, тільки бачили, що світло горіло”, – говорить сусід Олександр.

Знайомі сім’ї кажуть, що Тетяна обожнювала свою дочку, ходила на шкільні збори, дівчинка, здавалося, була щаслива.

Але от судячи по записах з зали суду, який вчора відправив її під арешт на 60 діб, Тетяна вела себе не зовсім адекватно. Кричала на суддю, сварилася з журналістами. Вона також заявляла, що зовсім не Тетяна П’янова, а дочки Христини у неї немає. Також в її словах проскакували фрази на кшталт “пролила кров”, “пронесла хрест” та звернення до певного “свого бога”.

Попереду Тетяну Пьянову чекає психологічна експертиза. Якщо жінку визнають осудною, їй загрожує найсуворіше покарання за вбивство дочки – довічне ув’язнення.

НАРОДНА ПРАВДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *