Українців попередили про можливі зміни в подачі заяви на субсидії. Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.

Відзначимо, що з серпня субсідіанти можуть Отримати свої виплати на оплату комунальних послуг в 38 банках. Виплачують субсидії готівкою місцеві органи соціального захисту. При бажанні змінити банк треба з відповідною заяви звернутися в управління соцзахисту. Разом з заяви необхідно НАДАТИ реквізити рахунку в уповноваженого банку. При відсутності рахунку в банку субсидії можна Отримати у відділенні Укрпошти.

Як стало відомо, Мінсоцполітики збирається НАДАТИ отримувачів субсидій можливість змінювати форму отримання держдопомоги в будь-який період опалювального сезону, а не тільки до 15 жовтня.

“Зараз цей проект постанови проходить процедуру узгодження з центральними органами виконавчої влади, ми пропонуємо, щоб з 1 січня 2020 роки те пільговиків, які хочуть перейти на готівкову форму надання субсидій, могли це зробити в будь-який момент”, – заявили в Міністерство соцполітики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *