Виживання тварин у країні залежить від туристичного бізнесу, що зазнав колапсу через спалах коронавірусу у світі.

Понад 1000 слонів у Таїланді загрожує голод через спалах коронавірусу (у країні недугу вже підхопили 1600 осіб).  Через відсутність туристів у доглядачів не вистачає коштів на те, щоб забезпечити їжею тварин, які утримуються у неволі. 

Про це повідомляє BBC. 

Один слон зазвичай вживає до 200 кілограм їжі на добу. Без підтримки ці тварини можуть загинути. 

“Якщо не буде допомоги, щоб вберегти їх у безпеці, ці слони, деякі з яких вагітні, або помруть від голоду, або опиняться на вулицях, де з ними жебракуватимуть”,  – розповів Лек Чайлерт, засновник Save Elephant Foundation, у коментарі BBC. 

Окрім того, деякі тварини можуть бути продані до зоопарків або повернуті до незаконного лісозаготівлі, хоч використання слонів у цій галузі заборонили ще у 1989 році.

Нагодувати тварин і зберегти їх здоровими складно і у звичайний час, однак тепер пандемія коронавірусу та посушливий сезон роблять ситуацію надзвичайно складною.

Так, як зазначає Каррі МакКріа, очільниця притулку для слонів Kindred Spirit Elephant Sanctuary, селяни, що живуть поблизу установи, вже віддали до неї близько 70 слонів через брак коштів. 

“Найгірший сценарій – якщо власникам доведеться обирати між собою та слонами. Ці люди є незаможними, проти поки що вони роблять усе можливе задля того, щоб вберегти тварин живими, – наголосила МакКріа.

Як повідомлялося раніше, через те, що людство протягом всієї історії свого існування знищувало тварин для їжі, назавжди зникли унікальні великі види. Проте люди і зараз
“виїдають” популяцію рідкісних тварин, незважаючи на високий рівень наукового прогресу і свідомості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *