Коронавірус в Україні вилікували у жителя Чернівців з допомогою запозичених схем

Коронавірус в Україні станом на 22 березня діагностовано у 47 жителів України, але одужала поки тільки одна людина. Лікар інфекційного відділення Чернівецької обласної лікарні розповіла, яка схема лікування була застосована для повного одужання зараженого.

В інтерв’ю Telegram-каналу PavlovskyNews працівниця інфекційного відділення Чернівецької обласної лікарні розповіла, що вони проводять лікування тільки за симптомами хворого. Серед головних засобів, які застосовують в лікуванні коронавіруса – противірусні, жарознижуючі та дезінфекційна терапія. На поточний момент специфічних схем або препаратів ще немає.

Також співробітниця лікарні розповіла, що в Чернівецькій області немає жодного пацієнта у важкому стані. Курс лікування хворі проходять без ускладнень. Варто відзначити, що раніше в МОЗ заявили – 80% хворих коронавірусом переноситимуть захворювання без ускладнень.

За словами медика, кожен день лікар робить обхід і проводить огляд. Препарати коригуються в залежності від стану здоров’я і скарг хворого.

Коронавірус в Україні – ефективна схема лікування

Джерело: РБК-України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *