Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що під час урядових нарад щодо введення локдауну в Україні не підіймали питання про закриття транспорту.

За його словами, не планується обмежувати будь-який транспорт. Міські, внутрішньообласні, міжміські перевезення та залізниця нібито продовжать працювати. Про це Владислав Криклій розповів в ефірі програми “Сніданок з 1+1”, пише ТСН.

Навіть ті країни, які вводили деякі обмеження щодо функціонування різних галузей транспорт залишається працювати. Це артерія в першу чергу для економіки. Інакше важко ділову активність підтримувати. Я наполягатиму, щоб транспорт залишався робочим,
– наголосив міністр.

Водночас він запевнив, що внутрішні перельоти теж скасовувати не будуть, а от що стосується міжнародного авіасполучення, – то братимуть до уваги ситуацію в іншій країні.

“Окремі випадки можливі, але вони не розглядалися. Тривають консультації щодо введення більш жорсткого карантину, але фінальних дат немає”, – додав Криклій.

Хто матиме право користуватися транспортом

Тут теж, вочевидь, не передбачається жодних особливих заборон. За словами Криклія, якщо людям не потрібно буде їхати на роботу чи в ТРЦ, то завантаженість транспорту (і відповідно ризики інфікування у ньому) зменшиться.

“Ви пам’ятаєте, як обмежувалося на початку, коли критична інфраструктура працювала. Виходити треба із раціонального підходу. Умовно, якщо не треба їхати на роботу, бо карантин, чи до торгового центру, бо він закритий, то і навантаження на транспорт менше. Тому люди пересуватимуться переважно із бізнес-потреб”, – вважає міністр.

Хто і що раніше казав про роботу транспорту під час локдауну

Автор:Ірина Вихрущ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *