Історія вірності і любові звичайної дворняжки Цезаря.

Аль Ільхан давно помітив звичку у його песика Цезаря тікати вранці в невідомому напрямку. І не сильно турбувався — той завжди повертався цілим і здоровим. У чоловіка завжди багато роботи, щоб відволікатися на такі дрібниці, але одного разу видався незапланований вихідний. І він вирішив дізнатися, куди з таким завзяттям здійснює паломництво Цезар. Тепер ми розуміємо, чому його серце було розбите, коли він все зрозумів, інформує Ukr.Media.

Цезар був звичайною дворняжкою, доглянутою і улюбленою собакою сім’ї, але не більше того. Від нього ніхто нічого неординарного не очікував. І тому коли песик впевнено попрямував на околицю міста, Алі здивувався. Але все-таки вирішив ріти за ним — Цезар вивів його до кладовища. І повів далі, до одного дуже важливого місця. Того, де похований Мехмет Ільхан, його покійний батько.

Мехмет Ільхан помер у віці 79 років після тривалої хвороби. Цезар був його улюбленцем, але коли старого госпіталізували, песик залишився на самоті. Вони так більше ніколи і не побачилися — коли лікар сказав, що Мехмету залишилися лічені дні, Цезар перестав їсти. Він першим зустрів труну з тілом господаря, яку привезли додому перед прощальною церемонією. І відмовлявся залишати похоронну процесію.

Тоді майже ніхто не звернув уваги на Цезаря, є лише пара випадково зроблених фотографій. А собачці було так сумно, що вона не змогла попрощатися з колишнім любимим господарем. І кожен день намагалася відвідувати його могилу — Алі взнав це у працівників кладовища. Він не став перешкоджати Цезарю, але тепер вони набагато частіше ходять провідати покійного батька разом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *