У відомій іспанській школі Монтекастело реалізовано оригінальний та дуже корисний шкільний предмет – домашнє господарювання. Нова дисципліна викладається лише хлопцям. І якщо вміти готувати їсти чи прасувати сорочки зазвичай вчаться вдома, то відтепер ці навички освоюють і в школі.

В Іспанії вирішили зруйнувати стереотип про те, що вся хатня робота повинна виконуватися лише жінками. Тому керівництво Монтекастело пішло на експеримент.  Нова дисципліна включена до переліку додаткових шкільних предметів і практикується вже 2 роки.

Чим займаються хлопці на господарюванні? Шиють, прасують, прибирають і, звичайно ж, готують їсти! Не обійшли увагою й чоловічі домашні справи – хлопців навчають ремонтувати розетки, вирішувати проблеми із сантехнікою, побутовими приладами. Також школярі активно опановують теслярське ремесло.

Участь у багатьох завданнях разом із хлопцями беруть учителі-чоловіки та батькі школярів. Це гарна демонстрація, що хатня робот – не сором для чоловіка. Школярі ростуть із розумінням, що створювати затишок і лад в оселі повинні двоє – жінка й чоловік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *