Із минулого тижня українським чиновникам і журналістам надходять дзвінки від імені заступника генерального прокурора України Гюндуза Мамедова. Шахраї, прикриваючись його ім’ям, вимагають розв’язання різних питань, зокрема особистих. Про це повідомили у пресслужбі Офісу генпрокурора.

Проти заступника генерального прокурора Укрїни Гюндуза Мамедова розгорнуто масштабну дискредитаційну інформаційну кампанію. Про це 14 грудня у Facebook написала співробітниця пресслужби Офісу генпрокурора Наталія Непряхіна.

“Ще з п’ятниці від імені Гюндуза Мамедов надходять дзвінки на особисті номери посадових осіб, у тому числі й органів прокуратури, а також журналістів. Причому дозвонювач ідентифікує осіб, звертається до них на ім’я та по батькові. Дзвінки надходять із цього номера: 095 465-13-51. На даний момент нам відомо принаймні про приблизно 10 таких дзвінків”, – ідеться в повідомленні.

За інформацією Непряхіної, від імені Мамедова вимагають сприяння у розв’язанні різних питань, зокрема особистих. Посередником нібито є особистий помічник Денис, який спілкується з номера 099 779-64-21.

“Наразі заступник генерального прокурора знаходиться з офіційним візитом у Нідерландах, де в Гаазі бере участь у засіданні 19 сесії Асамблеї держав – учасниць Римського статуту. Саме під час фейкових телефонних розмов він перебував у залі Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду (МКС), пізніше – спілкувався з журналістом та мав ще ряд важливих зустрічей, зокрема із представниками та керівництвом Служби імміграції та натуралізації Нідерландів”, – зазначено в пості.

В Офісі генпрокурора атаку на Мамедова пов’язують із рішенням МКС про початок розслідування ситуації в Україні та визнання злочинів Росії в Україні.

“Якщо вам надходили подібні звернення від імені Мамедова, просимо надсилати нам такі факти для передачі інформації у слідчі органи”, – повідомила Непряхіна.

Теги: Росія, Україна, Нідерланди, телефони, журналісти, чиновники, Міжнародний кримінальний суд, Гюндуз Мамедов, Офіс генпрокурора


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *