Школяр в Сумській області жорстоко побив однолітка. Про це в групі “Путивль” повідомив Олександр Гвинт.

За його словами, інцидент стався в кінці лютого 2020 на Путивлі Сумської області на території Путивльської спеціалізованої школи-інтернату.

Там школяр жорстоко побив однолітка: “Сильні удари проводилися ногами по голові, по ребрах, нирках та інших життєво важливих частин тіла. Також бив застосовував стрибки “з розгону”, а потім бив по тим же частинах тіла. При цьому, дитина не чинив жодного опору, лежачи на землі, він, зігнувшись, і прикриваючи голову, намагався захиститися від ударів з великою силою. Другий учень знімав побиття на камеру мобільного телефону, “заради приколу” і для поста в соціальну мережу instagram. Знімав на камеру саме той хлопець, який попросив товариша побити учня. Т. е. Конфлікт відбувся не між двома учнями, які фігурують на даному відео “, – розповів автор поста.

За його словами, “вихователі та педагоги бачили, що відбувається, але не вжили заходів. Далі, вже в медпункті, медсестра, подивившись на дитину, у якого лилася кров з носа, хворіли ребра і в районі нирок, за словами свідка, відповіла спокійним тоном: “Я нічим не можу тобі допомогти”.

За словами автора поста, батьки хлопчика, який бив школяра, запропонували батькам потерпілого фінансову допомогу у вигляді 500 гривень.

Джерело: bagnet.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *