Тромбози можуть протікати безсимптомно, попереджають лікарі.

Як же визначити наявність тромбу?

Тромби є згустками крові, що формуються в судинах при пошкодженні стінок. При підозрі на венозний тромбоз потрібно обов’язково звертатися до лікаря. Якщо великий тромб проникне з кровотоком в легені і закупорить легеневу артерію, людина може швидко загинути, інформує Ukr.Media.

Експерти повідомили, як визначити наявність тромбу:

Поява тромбу в венах — це гострий стан. Проявлятися він може різноманітно, від набряку кінцівки і болю, до повної відсутності яких би то не було скарг.

Лікарі також зазначають здатність тромбозів протікати безсимптомно. За їх словами, скарги пацієнтів варіюються залежно від місця утворення тромбу, тривалості процесу.

Основним симптомом тромбозу глибоких вен є біль у нозі, а саме — в ділянці литкового м’яза. При утворенні тромбу в глибоких венах нижніх кінцівок шкіра може набувати червонуватий або блакитний відтінок», — пояснюють фахівці.

Лікарі додають, що тромбозу завжди передують певні порушення. Вони виділяють варикозне розширення вен на ногах. Якщо воно є в наявності, набрякають і болять ноги, це збільшує ймовірність тромбозу. Якщо варикоз є, слід звертати увагу на ущільнення у венах. Ущільнення можуть свідчити, що у венах вже утворилися тромби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *