З 18 березня у Києві, Дніпрі і Харкові не працює метро. До таких кроків влада вдалася, аби запобігти розповсюдженню епідемії коронавірусу. Втім, від масових скупчень людей це не уберегло – пасажири замість “підземки” лише пересіли на трамваї і тролейбуси.

Попри вказівки, щоб у громадський транспорт впускати не більше як 10 людей і лише у захисних масках, на ділі жодні обмеження не працюють, розповіла журналістка 24 каналу.

У Києві перед входом у громадський транспорт людей не перевіряють, більшість з них без захисних масок. Так само практично не користуються засобами захисту і водії.

Подекуди люди десятками чекають на свої автобуси, а на одній із зупинок поблизу станції метро “Чернігівська” близько сотні людей зібралося в очікування автобуса №118, який їде з Броварського проспекту на Правий берег столиці.


Люди в очікуванні автобуса у Києві / Фото “Інформатор”

“ДТП-Київ” також публікує фото громадського транспорту, який їздить повним пасажирів, попри будь-які обмеження. Схоже, жодною епідемією киян не злякати.


Про обмеження у 10 людей на вагон кияни, схоже, не чули / Фото “ДТП-Київ”


Десятки людей чекають на маршрутку у Києві, 18 березня / фото: “Київ Live”

Попри обмеження, у Києві досі багато людей у маршрутках: дивіться відео

Кияни очікують на маршрутку, у засобах захисту – не всі: дивіться відео

Схожа ситуація і в Харкові – після закриття метро лише побільшало людей у маршрутках і трамваях. Як і в Києві, про обмеження на кількість людей чи необхідність захисних засобів ніхто не чув.


У харківських трамваях значно більше, ніж 10 людей на вагон / Фото “Об’єктив”


Через закриття метро у Харкові лише побільшало людей у наземному транспорті /  Фото “Об’єктив”

Та задля справедливості слід відзначити, що багато людей вирішили не ризикувати власними життями та здоров’ям і таки дослухалися до порад влади. Для них такі обмеження – це спосіб прогулятися на роботу чи у справах на свіжому повітрі.


Через закриття метро у Харкові побільшало людей на вулицях / Фото “Нетиповий Харків”

Що відомо про обмеження через епідемію?На час карантину українська влада запровадила низку обмежень, аби запобігти епідемії коронавірусу. Зокрема, заборонено роботу метро, а у трамваях і маршрутках діють обмеження на кількість пасажирів.

Так, в одному вагоні одночасно можуть перебувати не більш як 10 людей. Крім того, усі зобов’язані користуватися засобами особистого захисту. Напередодні офіційні представники влади повідомляли, що людей без масок просто не пускатимуть у громадський транспорт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *