В інтернеті існує безліч статей про те, що кава знижує імунітет. Як правило, автори посилаються на неперевірені дані або дані, які не мають експертної значущості. У них використовуються такі формулювання: «кава краде у ваших кісток мінерали», «руйнівна дію кави на вітаміни», «кава провокує хвороби». Але наше видання спробувало розібратися в питанні неупереджено, і знайшли кілька авторитетних досліджень, які розповідають про вплив кави на здоров’я.

59 досліджень розглядали взаємозв’язок між вживанням кави і ймовірністю виникнення ракових захворювань. У всіх з них вчені зробили висновок, що кофеїн не збільшує цю ймовірність. Більш того – виявилося, що збільшення вживання кави на одну чашку в день на 3% знижувало ризик виникнення всіх видів раку, а також багатьох інших захворювань. Так як доведено, що розвиток онкологічних захворювань пов’язано зі зниженим імунітетом, можна зробити висновок, що вживання кофеїну не знижує захисні сили організму.

А ось що стосується вітамінів, то надмірна кількість кофеїну дійсно може руйнувати вітамін С і вітамін B, які мають істотний вплив на захисні сили організму.

Чи є варіанти уникнути цього впливу? Звичайно!

По-перше, не зловживайте. Помірне споживання кави не зашкодить вашому здоров’ю. Скільки чашок в день вважати помірним споживанням? Як правило, кожен кофеман знає ту грань, коли починається перебір з кавою, але вчені ще не з’ясували достовірно, яка доза кофеїну принесе тільки користь. А поки вони шукають відповідь, орієнтуйтеся на дві-три чашки в день.

По-друге, пийте якісний, зварений кави. Ніякого «якісної кави в пакетиках» або «багатого купажу розчинної кави” не буває. Тільки свіжозварений. Варіть каву в турці, якщо балуєте себе час від часу. Або придбайте капсульну кавоварку Nespresso® додому або в офіс, якщо п’єте його постійно. Кавова індустрія здатна запропонувати так багато варіантів, що відмовлятися від якісного натуральної кави на користь сурогату – злочин проти гарного смаку … І здоров’я, звичайно ж.

По-третє, спробуйте кілька рецептів кави з добавками, здатними стимулювати імунітет.

Рецепт №1: кава з імбиром

Пряний, островатий кави з імбиром можна приготувати трьома різними способами:

додати в уже приготований звичним для вас кава порошок сушеного імбиру.

натерти свіжий корінь (досить сантиметрового кубика), змішати його з водою і цукром, і зварити каву на цій воді.

натерти свіжий корінь на дрібній тертці, засипати цукром і додавати у чашку одну ложечку щоразу, коли п’єте каву.

Рецепт №2: кава з лимоном і медом

Нічого складного – просто додайте скибочку лимона або лимонний сік в трохи остиглий кави, а замість цукру використовуйте ложку меду.

Рецепт №3: кава з апельсиновим соком

Зваріть міцну чорну каву, як ви любите. Чи не додавайте цукор – замість цього подавайте каву зі склянкою свіжовичавленого апельсинового соку. Так ви отримаєте дозу вітаміну С і зменшіть вживання рафінованого цукру. А поєднання кави і цитрусів – як контрастний душ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *