“Економічний апокаліпсис” хвилює українців більше, ніж статистика захворюваності в Україні. І не дивно, адже убезпечити себе від хвороби ми можемо, вплинути на економіку – ні.

Прем’єр же у своєму зверненні до українців запевнив – «уряд розуміє, що не може не думати про економічні наслідки»

За його словами Кабмін наразі розробляє план підтримки економіки.

«Обставини, в яких опинилась Україна та й увесь світ, змінюють наше життя. Ми маємо адаптуватись до нових реалій, жертвувати звичками на якийсь час, пристосовуватись до нових правил поведінки. За таких умов уряд розуміє, що не може не думати про економічні наслідки. Ми ведемо перемовини з країнами та міжнародними фінансовими організаціями щодо отримання допомоги. Ми створюємо Стабілізаційний фонд. Ми зібрали найкращих експертів, науковців, бізнесменів й розробляємо план підтримки економіки», – заявив Шмигаль.

Денис Шмигаль погоджується, що буде важко і доведеться відмовитись від багатьох звичних речей. Але спільними зусиллями можна здолати коронавірус.

Відеозвернення Глави Уряду Дениса Шмигаля

Обставини, в яких опинилась Україна та й увесь світ, змінюють наше життя. Ми маємо адаптуватись до нових реалій, жертвувати звичками на якийсь час, пристосовуватись до нових правил поведінки. За таких умов Уряд розуміє, що не може не думати про економічні наслідки. Ми ведемо перемовини з країнами та міжнародними фінансовими організаціями щодо отримання допомоги. Ми створюємо Стабілізаційний фонд. Ми зібрали найкращих експертів, науковців, бізнесменів й розробляємо план підтримки економіки.Так, буде важко. Так, доведеться відмовитись від багатьох звичних речей. Але спільними зусиллями ми без сумніву здолаємо коронавірус!

Опубліковано Денис Шмигаль Неділя, 22 березня 2020 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *