Сергій Тимченко, який у 2011–2014 роках очолював Державне агентство земельних ресурсів, заявив, що зобов’язаний кар’єрою експрезиденту Вікторові Януковичу, а Майдан вважає військовим переворотом.

Колишній голова Державного агентства земельних ресурсів Сергій Тимченко часів президентства Віктора Януковича, який із 2014 року жив у Росії і США, повернувся до Києва. Під час конкурсу краси Ukrainian International 2020 року, де його дружина здобула титул “перша віцемісіс”, він дав інтерв’ю “1+1”, у якому заявив, що виїжджав із країни, тому що “не був згоден із Майданом”.

Він донині вважає Майдан військовим переворотом. Себе з іронією називає “репресованим”: “Я – злочинна влада, я пишаюся цим і назавжди нею залишуся”.

Тимченко, якого називали частиною “сім’ї Януковича”, сказав, що зараз не спілкується із президентом-утікачем. “Якби у мене була така можливість, я б спілкувався із задоволенням. Саме Віктору Федоровичу Януковичу я зобов’язаний своєю кар’єрою”, – зізнався він.


Тимченко очолював Держземагентство у 2011–2014 роках. Він каже, що жодного кримінального провадження стосовно нього після Майдану не було розпочато.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *