У Тернополі одинадцятикласники однієї зі шкіл придбали медикам респіратори за кошти, зібрані на святкування випускного вечора, повідомили в пресслужбі Тернопільської міської ради.

“Цими днями благодійну акцію “Дітям від дітей” влаштували учні 11-В класу Тернопільської спеціалізованої школи №3 із поглибленим вивченням іноземних мов”, – йдеться в повідомленні.

Батьки юних тернополян придбали для працівників інфекційного відділення міської дитячої комунальної лікарні 130 респіраторів та 17 настінних дозаторів для дезрозчинів.

Задля доброї справи частину коштів на придбання цих засобів захисту одинадцятикласники пожертвували з грошей, які зібрали на святкування випускного вечора.

У міській раді також повідомили, що наприкінці минулого тижня благодійник, який побажав залишитися невідомим, подарував 23 монітори, які допомагають цілодобово контролювати основі фізіологічні параметри хворих.

За бажанням благодійника, 18 пристроїв розподілили між медичними установами Тернополя, а ще 5 передали в Збаразьку районну лікарню.

Станом на 7 квітня на Тернопільщині зафіксували168 випадків захворювання на COVID-19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *