І як там люди їздять ?!

Чим довше ви в дорозі, тим більше шансів зіткнуться з якимись проблемами. Це може бути що-завгодно: від поганих погодних умов, зіткнень з іншими водіями до крутих доріг.

Передає ochmanity.com

Ну, про стан наших доріг ходять легенди, але навіть при цьому у світі живуть люди, яким пощастило ще менше .

Адже є дороги не просто круті, а реально вбивчі!

Дорожні небезпеки і нещасні випадки можуть не просто зіпсувати поїздку, а завдати непоправної шкоди. І ось список найнебезпечніших доріг в світі, яких вам дійсно необхідно уникати.

1. Трансфагараш, Румунія

Дорога простягається через Карпатські гори – 2034 метри і це найбільш висока траса країни. Трансфагараш відомий своєю красою і найнебезпечнішими поворотами.

2. Гірська дорога Тяньмень, Китай

Гірська дорога Тяньмень в Китаї – це 10-кілометрова ділянка, який має 99 (так, все правильно, 99) різких поворотів. Висота з початку до кінця дороги приблизно 1000 метрів. Таким чином, ви піднімаєтеся на 1000 метрів, рухаючись дорогою. Звичайно, це не для людей зі слабкими нервами!

3. Перевал Готтард, Швейцарія

Перевал Готтард – один з найвищих і найскладніших гірських перевалів в швейцарських Альпах, що робить його таким захоплювальним. 64-кілометрова звивиста дорога постійно відволікає водія мальовничою красою гір.

4. Міст Ешіма Охасі, Японія

Це не просто дорога, а міст. Однак це не робить її менш небезпечною. Ешіма Охасі з’єднує мости Мацуе і Сакай-Мінато, довжина якого становить 1,7 км, а ширина близько 12 метрів. Проте його висота необхідна, щоб не перекривати прохід для великих суден.

5. Зоджі-Ла, Індія

Ця дорога дуже крута і вузька. Завжди забита машинами і гужовим транспортом, Зоджі-Ла залишається однією з найважливіших доріг в Індії. Вона розташована на висоті 3 528 метрів над рівнем моря, що і робить її такою небезпечною.

Хоча якщо у вас надійна машина і ви дійсно вмієте добре керувати, то проблеми може і обійдуть вас стороною. Але врахуйте, що проїзд закритий в зимовий період.

6. Шосе Далтон, Аляска

666-кілометрове шосе Далтон – найбільш відокремлена магістраль на планеті Землі. Воно пов’язує три села і часто вважається найбільш засніженим шосе в світі.

Якщо ви плануєте авантюрну поїздку і хочете насолодитися крижаними пейзажами Аляски, шосе Далтон додасть вам гострих відчуттів!

7. Юнгас-роуд, Болівія

Одна з найбільш смертоносних доріг планети! Ви, напевно, злякалися, просто глянувши на цю світлину. Згідно зі статистикою, щорічно на цій дорозі гинуть 200-300 людей. Один з відрізків дороги проходить по краю 600-метрової кручі. Вже голова паморочиться!

8. Тунель Гуолян, Китай

Місцеві жителі побудували тунель Гуолян, оскільки раніше дорога проходила по високогір’ї і була доступна не для всіх. Влада пізніше подумала про будівництво тунелю довжиною 1200 метрів, який би зробив логістику в цьому районі більш простою – але не більш безпечною!

Хоча Китай відомий своїми вузькими звивистими трасами, для подолання цієї дороги потрібна небувала сміливість.

9. Le Passage du Gois, Франція

Найдивніше в цій дорозі це те, що вона відкрита в обмежені години кожен день і занурюється під воду на решту часу. Звучить дивно? Переконайтеся, що ви уважно прочитали графіки припливів, перш ніж планувати поїздку!

10. Хана, Гаваї

112-кілометрова дорога простягається уздовж Хани і Кахулуї на популярному туристичному острові Мауї. Ця вузька дорога з’єднує 59 мостів. Проїзд часто закривається через зсуви в регіоні. У той час як Гаваї – це за своєю природою дуже круте місце, дорога надає їм тільки більше шарму!

11. Атлантична дорога, Норвегія

Атлантична дорога з’єднує кілька крихітних сіл. У подорож по цій дорозі варто відправитися заради краси суворої північної природи, красивих сіл та багатьох туристичних точок.

12. Col de la Bonette, Франція

Цей небезпечний гірський перевал розташований на висоті 2000 метрів на французьких Альпах, поруч з італійської кордоном. Дорога характеризується вузькими, крутими і непередбачуваними поворотами, які не призначені для людей зі слабкими нервами та водіїв.

13. Колима, Росія

Колимська траса – це дорога, яка з’єднує Магадан і Якутськ. Тим не менш, вона широко відома як «дорога смерті». Чи знаєте ви, що спочатку 90 кілометрів цієї ділянки були зроблені в’язнями всередині XIV століття? І будівництво завершилося тільки в ХХ столітті.

Дорога вважається однією з найбільш смертоносних в світі через перепад висот і крутизни поворотів.

14. Кхардунг-Ла, Індія

Дорога, за словами влади, піднімається на 5062 метри в гори, тобто вище Ельбрусу. Кардунг-Ла – найвища дорога на планеті, стверджує National Geographic. Вона навіть займає своє почесне місце в Книзі рекордів Гіннеса. Зробіть цю дорогу частиною своєї історії (тільки будьте обережні)!

15. Військово-грузинська дорога, Росія

Ця вузька звивиста дорога з’єднує озеро Ріца і Сочі і проходить через гори. Це і захоплювально, і страшно. Зберіть усі свої сили в кулак і насолоджуйтеся поїздкою! У будь-якому випадку, ви її ніколи не забудете.

А якою дорогою ви б хотіли проїхати?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *