Уряд Індії присвоїв дельфінам статус “особистостей, що не відносяться до людського роду”. Таким чином Індія стала першою країною, що визнала унікальний інтелект і самоосмислення представників загону водних ссавців – китоподібних.

Рішення було озвучено головою Міністерства навколишнього середовища та лісового господарства Індії, який заборонив також виступи з використанням дельфінів, які перебувають в неволі – в дельфінаріях, акваріумах, океанаріумі і т.д. Згідно міністерству, дельфіни “повинні мати свої власні особливі права”.

Дельфіни є високоінтелектуальними ссавцями з високорозвиненою соціальною організацією. Згідно з останніми дослідженнями, дельфіни звертаються один до одного по імені і можуть запам’ятовувати унікальні імена – звуки, що подаються “старими друзями” і почуті ними лише одного разу 20 років тому.

До того, як їм виповниться рік, дельфіни вибирають самі собі унікальні імена, що представляють собою ряд складних звукових сигналів. З цього моменту всі інші дельфіни однієї соціальної групи використовують персональне ім’я кожного при звернення один до одного.

Дельфіни користуються складною граматичної комунікацій; їм властиві людиноподібна самоосмислення і залученість в складну систему комунікації з іншими дельфінами за допомогою структури граматичного пропозиції.

Так, у дельфінів є своя мова, як і у людей, і вони виростають здатними спілкуватися повноцінно пов’язаними пропозиціями, і це далеко не все, що нам відомо про дельфінів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *