В Кабміні все роздумують, як зменшити кількість п’яних водіїв на дорозі. І якщо на людей не діє власне розуміння, что не варто вживати алкоголь перед поїздкою, доводиться впливати штрафами.

Порушниками загрожує від 17 до 34 тисяч гривень штрафу, а за повторне правопорушення покарають  штрафом у 51 тисячу гривень

З 1 січня 2020 року в Україні значно зростуть штрафи за водіння в нетверезому вигляді. Причому за повторне правопорушення  водія авто, який вживав алкоголь,  покарають  штрафом у 51 тисячу гривень.

Як передає ChilliNews, про це повідомляє “РБК-Україна“.

З Нового року набудуть чинності зміни в законі про управління транспортом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, які парламент затвердив ще в 2018 році.

Порушниками загрожує від 17 до 34 тисяч гривень штрафу і позбавлення прав на термін до 3 років, а штраф за повторне правопорушення досягне 51 тисячі гривень.

Крім цього, керування в стані сп’яніння юридично буде вважатися кримінальним проступком з спрощеним досудовим розслідуванням.

У прийнятому 22 листопада законі передбачено, що кримінальні проступки (в тому числі і водіння у п’яному вигляді) розслідуються за спрощеною процедурою. Підозрюваного зможуть затримати на 72 години, якщо він чинить опір чи намагався втекти. Затримання на 24 години передбачено, якщо в нетверезому стані людина може заподіяти шкоду собі або оточуючим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *