35-річна багатодітна мама після народження 9 дітей має неперевершений вигляд.

Багатодітна мама зізнається, що більшу частину свого дорослого життя була вагітною, але вона про це точно не шкодує, інформує Ukr.Media.

Сату Нордлінг Гонсалес живе у Швеції, її чоловік Андреас — уругваєць. Разом вони виховують трьох синів і шість дочок. Усіх цих дітей мама встигла народити до свого 35-річчя.

Підписники відзначають, що, попри велику кількість пологів, жінка відмінно виглядає.

При цьому вона рідко публікує свої фото, значно більше щаслива жінка полюбляє демонструвати своїх дітей — від 4 місяців до 12 років. Вона вибудовує їх на фото у лінієчку, підписує імена та вік дітей, кількість яких для такої молодої мами, звичайно, дивує.

“Я люблю свою родину усім серцем. Мої діти — все для мене. Коли я ще була маленькою дівчинкою, я уявляла собі велику родину”, — розповідає багатодітна мама.

Лише одна вагітність у Сату закінчилася народженням двійні — зараз хлопчикам по 10 років. З усіма іншими дітьми жінка щоразу знову переживала усі особливості виношування однієї дитини.

Гонсалес зізнається, що таку кількість дітей виховувати нелегко. Вона дякує своєму чоловіку за допомогу, яку щодня від нього отримує.

Але все одно іноді вона почувається втомленою.

“Бути мамою — це величезна праця і жертва. Часом почуття втоми охоплює мене ще до того, як я поснідала. Однак посмішки і любов дітей — найкраща нагорода за мою турботу про них”.

Парадокс у тому, що до зачаття першої дитини лікарі казали дівчині про проблеми з жіночим здоров’ям і попереджали, що з вагітністю може бути все не настільки просто.

Майбутня багатодітна мама пережила викидень, у неї було багато ускладнень. На цьому етапі дівчину дуже підтримував чоловік, він обіцяв їй, що у них буде велика родина. Так і сталося.

“Коли ви думаєте, що знаєте, що таке любов, у вашій родині з’являється ще щось дуже маленьке, щоб нагадати вам, наскільки величезною може бути любов”, — так мама підписала одну з фотографій після народження дев’ятої дитини.

За словами Сату, у неї є хейтери — люди, які не поділяють її бажання мати багато дітей і публічно звинувачують у безвідповідальності. Жінка відправляє таких підписників у бан, щоб не витрачати на негатив ані їх, ані свій час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *