Всі члени однієї сім’ї пов’язані навіки. Які б відносини не панували всередині сім’ї і що б там не говорили, але все ж сім’я це надзвичайно важливо. 
Якщо в родині радість, то її поділяють всі разом і загальних веселощів стає набагато більше, а в разі якоїсь сумної події тебе підтримує багато людей і пережити горе набагато легше. 
На жаль, в сім’ї наших сьогоднішніх героїв, Райана і Хайді, трапилася трагічна подія. Захворіла їх донька Ліла. Дівчинці всього 5 років, але вона вже 3 роки бореться з раковою пухлиною. 
На жаль, безуспішно. Нещодавно в неї був день народження, швидше за все, останній в її житті, і батьки зробили це свято особливим.

Лікарі кажуть, що слабкий організм дівчинки більше не витримає хіміотерапії, а так як рак перемогти не вдалося, то в кращому випадку вона доживе до Дня подяки.

Для того щоб зробити останній день народження своєї доньки незабутнім, її батьки створили спеціальну сторінку в Facebook, де розповіли її історію.

Райану і Хайді допомогли місцеві бізнесмени, волонтери і прості люди. Відбулася грандіозна вечерінка.

Так як дівчинка ніколи не зможе побувати на випускному і весіллі, в це свято вмістили все.

Всі витрати були покриті за рахунок добровільних пожертвувань з усіх куточків Сполучених Штатів.

На святі Ліла була Попелюшкою, а навколо неї зібралися всі інші діснеївські принцесси.

Батько зробив доньці «пропозицію» і станцював з нею справжній весільний танець, щоб дівчинка могла відчути те, чого ніколи в її житті не трапиться.

Райан говорить: «Ми не змогли б так довго боротися за її здоров’я і влаштувати це свято без допомоги величезної кількості людей. Дякую вам всім. Все це було зроблено заради посмішки маленької дівчинки».

І вона посміхнулась.

Ця історія зворушує до глибини душі. Дуже складно стримати сльози, коли дізнаєшся про таке. 
Якщо ви з нами погоджуєтесь, то розкажіть про Райана, Хайді і Лілі своїм друзям. Такі історії повинні надихати якомога більшу кількість людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *