Будьте уважні та не ігноруйте сигнали організму.

Від почуття спраги до здутого живота, — існує щонайменше шість сигналів організму, які не слід ігнорувати, оскільки вони можуть бути ознакою чогось потенційно серйозного, інформує Ukr.Media.

Спрага

Підвищений рівень цукру в крові може привести до поєднання втоми, спраги та більш частого споживання води, а також до прискореного сечовипускання. Крім посилення спраги, у людини може спостерігатися схильність до інфекцій, фурункулів, втрата ваги.

Кров у сечі

Навіть якщо це трапляється тільки один раз, все одно потрібно перевіритися у лікаря. Кров в сечі може з’явитися через цистит, але може і через рак сечового міхура. На ранніх стадіях рак сечового міхура може не викликати регулярної появи крові в сечі, тому, якщо кров з’явилася і зникла, це не означає, що її можна проігнорувати.

Синці без причини

До появи таких синців може призводити прийняття аспірину або антикоагулянтів, таких як варфарин, — але все одно їх краще перевіряти у лікарів. Незрозумілі синці можуть виявитися сигналом браку тромбоцитів у крові або навіть лейкемії.

Хрипкий голос

Хрипота, яка триває понад 3 тижні, — це той сигнал тіла, з яким слід йти до лікаря. Це особливо важливо зробити, якщо людина — курець.

Нічний піт

Нічне потовиділення у жінок — дуже поширений симптом менопаузи. Однак, постійне нічне потіння і субфебрильна температура можуть сигналізувати про лімфому раку крові.

Відчуття роздутості

Здуття живота після великої кількості їжі можна вважати закономірним явищем. Але якщо відчуття здуття стало постійним після прийняття їжі, особливо якщо при цьому відчуття ситості почало виникати швидше, а також тривалими періодами відчуваються болі в області тазу або живота, — треба обов’язково звернутися до лікаря. Така симптоматика може бути вказівкою на рак яєчників.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *