Жахливу посилку отримала сім’я. У коробці лежав череп їхнього зниклого майже два роки тому родича. Люди обурені таким жорстоким поводженням з останками.

 В Аргентині сім’ї поштою прийшла посилка, у якій знаходилася голова їхнього зниклого дідуся. Частина тіла лежала в коробці з-під майонезу, а відправником виявилася поліція, пише Daily Star. Відомо, що 70-річний чоловік пішов із дому 10 січня минулого року і зник. Поліція виявила останки його тіла в сміттєзвалищі. Правоохоронці чомусь вислали родичам череп аргентинця. Сім’я в шоці від ставлення і дій поліцейських. “Ми чекали і шукали тебе рік і вісім місяців, а вони привозять тебе ось так. Наче ти був ніким! У коробці для майонезу!” – висловилася родичка пенсіонера. Крім того, у поліції так і не з’ясували, як саме загинув чоловік. Сім’я не може поховати його останки, оскільки не має свідоцтва про смерть. 

dailystar.co.uk Раніше ми писали, що священик обезголовив чоловіка через коронавірус. Він заявив, що так йому наказала зробити богиня, щоб покласти край пандемії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *