Молода обраниця стала четвертою дружиною хореографа.

Відомий український хореограф Григорій Чапкіс вчетверте одружився.

Так, обраницею легендарного 90-річного танцівника стала молодша на 52 роки жінка, імені якої зірка не розсекретив. Про це артист розповів під час четвертого прямого ефіру шоу “Танці з зірками”.

2020 рік зіграв головну роль в історії мого життя. По-перше, я відсвяткував 90-річчя і моє життя відновилося, я одружився цього року. І придбав квартиру. Я намагаюся бути гідним тієї жінки, яка присвятила мені свої роки на заході мого життя
поділився знаменитість
Зауважимо, хореограф був тричі одружений. Разом зі своїми двома дітьми та онуками Чапкіс заснував цілий світовий танцювальний бренд – “Чапкіс-Денс”. Старша донька Лілія керує балетною школою в Італії, а син Грегор – у Сан-Франциско. Онучка Анна стала італійською кінозіркою та моделлю, а молодша, Вікторія, має свою школу танців.
Нагадаємо, вперше Григорій Чапкіс розповів про знайомство з четвертою коханою у листопаді минулого року. Згодом хореограф розповів, що

“Я без сексу не можу”: 90-річний Григорій Чапкіс поділився особистим
доля звела двох закоханих у ювелірному магазині. Туди Чапкіс зайшов, аби придбати собі прикрасу. Ще у лютому танцівник запевняв, що не збирається розписуватися з обраницею офіційно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *