Компанія Apple планує розпочати виробництво власних безпілотних автомобілів з 2024 року. Вони мають бути оснащені новим типом акумуляторних батарей виробництва Apple.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на джерела. Офіційно Apple відмовилася коментувати власні плани.

Компанія працює над проєктом «Титан» — розробкою власної автівки — з 2014 року. У 2018 році до проєкту повернувся ветеран «Apple» Даг Філд, який перед тим декілька років був головним технічним директором у Tesla. У перший же рік після свого повернення він звільнив 190 людей із команди.

Джерела видання розповіли, що з того часу компанія дуже просунулася у розробці автівки. Головну увагу компанія приділяє конструкції інноваційних акумуляторних батарей, яка має «радикально» знизити вартість зарядки акумулятора і збільшити дальність ходу авто.

Технологія безпілотного керування в автівках Apple буде залежати від LiDAR-сенсорів, які дозволяють будувати об’ємну карту середовища навколо машини.

Поки невідомо, хто збиратиме автомобіль Apple. Ймовірно, компанія шукатиме партнера-автовиробника або інтегрує власні акумулятори в автівки відомої автокомпанії. Джерела також зазначають, що через пандемію може статися затримка й Apple розпочне виробництво з 2025 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *