Італієць Мауро Моранді вже понад 30 років живе в самоті на острові в Середземному морі. Схоже, це найкращий приклад самоізоляції та найефективніший спосіб врятуватися від коронавірусу, який захопив майже весь світ, інформує Ukr.Media.

Моранді живе на острові Буделлі, неподалік від Сардинії. У минулому він був вчителем. Цей острів чоловік знайшов випадково, коли намагався відплисти з Італії в Полінезію, та був вражений його красою і вирішив залишитися.

Зараз Моранді 81 рік, він живе в невеликому кам’яному будиночку, розмовляє з птахами за сніданком і досліджує скелі. Іноді його відвідують туристи. За словами чоловіка, до них він вже звик.

У Моранді є електрика, водопровід і маленька піч. Їжу йому періодично доставляють з материка. У нього є і стільниковий телефон для зв’язку із зовнішнім світом. Також він часто робить фотографії острова і публікує їх у соціальних мережах.

Чоловік стежить за новинами і знає про карантин в його рідній Італії та іншому світі.

Тут я відчуваю себе в безпеці. Цей острів пропонує повний захист. Жодних ризиків. Ніхто сюди не приземляється, жоден човен не пропливає повз, — розповідає Мауро Моранді.

Моранді багато знає про самоізоляцію. Зима навіть на острові іноді буває холодною, і Мауро місяцями практично не залишає свій будинок.

При цьому він зовсім не відчуває себе самотнім, адже у нього є він сам. Моранді вважає, що багато людей не хочуть залишатися на самоті, тому що не витримують власної компанії. За його словами, карантин для решти світу — це хороша можливість зайнятися самоаналізом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *