Протягом доби отримано 47 позитивних результатів дослідження на коронавірусну інфекцію. Про це повідомляє Центр громадського здоров’я України.

Станом на 22:00 суботи, 28 березня, в Україні кількість лабораторно підтверджених випадків інфікування коронавірусом COVID-19 зросла до 356. Також дев’ять осіб померли, п’ятеро одужали. Про це повідомляє Центр громадського здоров’я України в Facebook. “За підсумками дослідження вірусологічної референс-лабораторії України і обласних лабораторних центрів всього підтверджено 356 випадків COVID-19. Протягом доби отримано 47 позитивних результатів ПЛР-дослідження на нову коронавірусну інфекцію”, – йдеться в повідомленні. Всього медики зафіксували дев’ять летальних випадків від COVID-19 в Україні. П’ятеро людей вже одужали – повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі. “Всього за даними тільки вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України досліджено понад 1,2 тисячі зразків. Крім того, зразки досліджують і обласні лабораторні центри. В Україні аналізують не тільки зразки людей, яким встановлено підозру, але і контактних осіб”, – додали в ЦГЗе. 

 Нагадаємо, станом на ранок 28 березня повідомлялося про 311 підтверджених випадків COVID-19 в Україні. З них вісім летальних, п’ять пацієнтів одужали (4 дорослих, 1 дитина). 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *