В Google почали підбивати підсумки 2020 року, в зв’язку з чим компанія оприлюднила щорічні рейтинги найпопулярніших відео у тій чи іншій країні.

Так, відповідно до прес-релізу Google, найбільш популярними серед українських користувачів YouTube цього року були кліпи російських виконавців, інтерв’ю Андрія Богдана Дмитру Гордону, окремі випуски реаліті-шоу та експеримент з бургером та опаришами.

Фото: pixabay.com

Так виглядає топ-10:

Що ж стосується музичних уподобань українців, більша частина кліпів у рейтингу належить російським поп- та реп-виконавцям на кшталт Моргенштерна чи епатажних Little Big. Винятком стали лише два ролика – кліп MONATIK’а з Вірою Брежнєвою до пісні “ВЕЧЕРиНОЧКА” та відеоробота гурту Artik & Asti, яка була заснована в Україні, але цілком комфортно почуває себе на гастролях у Росії. Дивимося, як виглядає топ-10:

Нагадаємо, цього році YouTube відмовився публікувати щорічне відео з підсумками року Rewind 2020. У компанії це пояснили важким 2020-м, під кінець якого Rewind навряд чи буде здаватися веселим і святковим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *