Користувачі помітили несподіваний індикатор на своїх телефонах.

Instagram може використовувати камеру телефона навіть тоді, коли ви не робите ніяких фото. Це помітили користувачі телефонів з операційною системою iOS, пише Business Insider.

Проблема стосується версії iOS 14 Beta. Після оновлення в користувачів смартфонів з’явився індикатор у кутку екрана, який вказує, що додаток має активний доступ до камери і мікрофона.

Першим таку особливість помітив користувач Twitter з ніком KevDoy. Він показав панель свого телефона, на якій світився цей індикатор.

Casually browsing Instagram when suddenly the new iOS 14 camera/microphone indicator comes on. Then control panel ratted out the app behind it. This is going to change things. #iOS14 pic.twitter.com/EnTIRsqq3R— KevDoy (@KevDoy) 17 липня 2020 р.

Прессекретар Facebook, якому належить Instagram, заявив, що це сповіщення – баг, і компанія вже працює над його виправленням. Він також запевнив, що додаток не записує відео без дозволу користувача і вмикає камеру лише тоді, коли це дозволено.

Користувачі Twitter згадали, що рік тому, у 2019 році, у додатка була точно така ж помилка.

Нагадаємо, нещодавно всесвітня аудиторія соцмереж уперше перевищила половину населення Землі. Щодня у соціальних мережах реєструється 1 млн нових користувачів – по 12 осіб за секунду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *