Міжнародна мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s спільно з компанією Beyond Meat, яка займається виробництвом замінників м’яса, планує почати продаж бургерів на рослинній основі.

Як інформує CNN, новинка матиме назву McPlant та з’явиться у 2021 році.

“Beyond Meat і McDonald’s спільно створили продукт на рослинній основі, який буде доступний як частина їхньої платформи McPlant”, – повідомив представник Beyond Meat в електронному листі.

Нова лінійка включатиме бургери з рослинними замінниками котлет, замінники курятини та вегетаріанські сендвічі до сніданку, зазначає BBC.

При цьому акції McDonald’s впали на 8% після того, як компанія оголосила про свої останні плани, але знову зросли на 4% після того, як Beyond Meat повідомила про свою роль у створенні продукту.

“Ми радіємо можливості, тому що вважаємо, що у нас є перевірений продукт з чудовим смаком», – розповів Ян Борден, який очолює міжнародну діяльність McDonald’s.

Перехід до замінників м’яса пояснили в першу чергу побоюваннями з приводу впливу м’яса на здоров’я, навколишнє середовище і тварин.

Компанія Beyond Meat, з якою співпрацюватиме McDonald’s є одним з лідерів Північної Америки у виробництві вегетаріанських продуктів.

Що відомо

  • Європейські фермери, які виробляють продукти зі справжнього тваринного м’яса, вимагають заборонити терміни “вегетаріанський бургер” і “вегетаріанська ковбаса”.
  • Індійців спонукають їсти солодощі, щоб підтримати економіку.
  • У США створили робота Flippy, який здатний замінити кухарів у ресторанах.
  • Іспанські науковці з університету Наварра знайшли зв’язок між вживанням нездорової їжі із прискоренням старіння на клітинному рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *