Українцям повідомили новину про те, що їм доведеться заводити ще один паспорт. Однак, торкнеться це не всіх.

Таким чином, повідомляється, що це буде документ, на якому будуть зберігатися гроші, накопичені від народження до повноліття. В уряді кажуть про те, що зроблять це для більшої самостійності дитини, і щоб відразу після 18-річчя у неї були якісь гроші на перший час, щоб не залежати від батьків далі.

Запропонували це ввести в політичній силі президента України, «Слуга народу», а автором виступив Дмитро Костюк. За його словами, якщо найближчим часом буде прийнятий цей законопроект, то міграція з країни в рази зменшиться.

Планується, що до цього питання повернуться на наступному засіданні Верховної Ради України, яке відбудеться вже у вівторок, 4 лютого. І якщо реформу підтримають, то вже починаючи з січня 2021 року це нововведення вступить в силу.

І тут відразу ж виникає питання, а звідки братимуть гроші, щоб виплатити новонародженим, але, народний депутат і на це відповів. Він стверджує, що якщо вартість корисних копалин буде піднята хоча б на 1 відсоток, тоді можна буде розділяти ці гроші для всіх дітей.

Також, нагадаємо про ще одне нововведення, яке придумали народні депутати. Вони хочуть проголосувати за законопроект, який передбачає підвищення обмежувального віку для продажу сигарет.

Можливо, що вже зовсім скоро всі тютюнові магазини будуть продавати сигарети не з 18, а з 21. Зроблять це, щоб знизити серед дітей популярність куріння. Торкнеться заборона і електронних сигарет. Також, будуть введені нові місця заборони для куріння, а сигарети з різними ароматизаторами і зовсім приберуть.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *